E FUNDIT/ Zhbllokohet sfida, Monchengladbach-Man City (VIDEO)
E dashuruar si kurrë më parë, Genta Ismajli ndan momentet romantike me partnerin (FOTO LAJM)

Genta Ismajli prej kohësh po e shijon lidhjen e saj romantike me biznesmenin turk, Huseyin Usta.

Çifti përherë shfaqen të lumtur në krah të njëri-tjetrin, ndërsa sot shijuan një ditë të bukur në natyrë pranë një liqeni.

Madje dyshja shkëmbyen puthje pasiononte dhe i ndan imazhet me adhuruesit në Instagram.

Gentën dhe partnerin e saj i ka zënë bllokimi për shkak të Covid-19 në Zvicër, atje ku ata qëndrojnë shumicën e kohës.

Kujtojmë që Genta kishte nisur punën me një artist turk, por që planet janë shtyer pas kthimit të jetës në normalitet.
Shtuar më 23/04/2020, ora 21:12

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori