Dyshohet për koronavirus, analizat e gruas nga Memaliaj nisen drejt Tiranës
Një 65-vjeçare në Memaliaj dyshohet se është infektuar nga koronavirusi. Mësohet se gruas i janë marrë analizat dhe janë dërguar në laboratorin e Tiranës.

Mësohet se 65 vjeçarja nuk ka historik udhëtimi jashtë Shqipërisë dhe as në zonat e prekura brenda vendit.

Ajo kishte shfaqur probleme serioze në rrugët e frymëmarrjes, kollë dhe temperaturë.

Deri më tani, nuk ka asnjë rast të konfirmuar me COVID 19 nëGjirokastr.
Shtuar më 29/03/2020, ora 20:15

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori