Dyshimet ja ku po fshihet autor i masakrës në Vlorë
Pëlqej
Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Vlorë, ku një person vrarë 8 persona dhe ka plagosur disa të tjerë me armë zjarri.

Dyshimet e para janë se ngjarja ka ndodhur për shkaqe proënsi dhe viktima i përket të njëjtit fis me autorët.

Ai momentalisht dyshohet të jetë fshehur një një banesë në fshat.
Ngjarja ka ndodhur në fshatin Resulaj.

Shtuar më 10/08/2018, ora 18:51
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori