Dy sulme terroriste në Turqi, ndiqeni LIVE (VIDEO)
Të paktën një shpërthim i fuqishëm dhe të shtëna me armë kanë tronditur sot aeroportin e Stambollit, raportojnë mediat turke.

Sipas agjencive turke bëhet fjalë për një sulm terrorist, i cili ka ndodhur në dy vende të ndryshme në aeroport.

Raportohet se në vendin e shpërthimit janë parë shumë trupa pa shenja jete. Për momentin janë konfirmuar 10 të vdekur dhe mbi 40 të plagosur.
Shtuar më 28/06/2016, ora 22:20

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori