Dy shqiptarë arratisen nga burgu grek, kështu u zbulua se mungonin
Dy shqiptarë janë arratisur nga burgu i Kasandrës në Greqi. Njëri prej shqiptarëve kishte marrë leje dhe nuk u kthye më.

34-vjeçari i dënuar me 10 vjet burg mori leje dhe nuk është kthyer më. Ndërkaq, shqiptari tjetër nuk u paraqit në numërimin e përditshëm.

Policia greke po kryen operacion masiv për të arrestuar shqiptarët e arratisur.
Shtuar më 17/08/2019, ora 20:10
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori