Dy modelet e iPhone 6 dalin në të njëjtën kohë (FOTO-VIDEO)
Pëlqej
Apple pritet të prezantojë sot dy modelet e reja të iPhone, iPhone 6 me 4.7 dhe 5.5 inç. Fillimisht mediat e huaja shkruajtën se iPhone 6 me 4.7 inç do të fillojë të shitet gjatë muajit shtator, ndërsa versioni tjetër me ekranin më të madh, me ekranin prej 5.5 inç do të fillojë shitjet në muajin tetor, por duket se keto produkte do të dalin në shitje në të njëjtën kohë.

Gjatë eventit që do të mbahet në San Françisko në orën 20:00
Apple do të prezantojë edhe disa produkte të tjera si iWatch, iPad/MAC/ Apple TV, iOS 8. /albeu.com/
Dy modelet e iPhone 6 dalin në të njëjtën kohë

Shtuar më 09/09/2014, ora 15:17
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori