Dy makina bëhen copash në mes të Tiranës (FOTO LAJM)

Një aksident i fortë ka ndodhur sot në Tiranë, ku raportohet se dy makina janë dërrmuar si pasojë e përplasjes me njëra tjetrën.

Sipas të dhënave aksidenti ka nodhur rreth orës 6:20 në rrugën Ibrahim Rugova, ku makina tip ‘Golf’ me targa AA701 HJ dhe një ‘Mercedez Benz S’ me targa AA522TD janë përplasur.

Nga përplasja nuk pati viktima, por dëmtime të shumta të të dy mjeteve, siç shihet nga pamjet./albeu.com/


Shtuar më 09/03/2019, ora 08:42

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori