Dy javë tek Infektivi, si është gjendja shëndetësore e këngëtares shkodrane
Këngëtarja shkodrane, Justina Aliaj prej dy javësh ndodhet në spitalin Infektiv si pasojë e infektimit me koronavirus.

Mësohet se gjendja shëndetësore e artistes është përmirësuar dhe mjekët ja kanë hequr oksigjenin.

Lajmin e ka bërë të ditur në emisionin ‘ABC e Mëngjesit’, regjisorja Najada Elmazi, e cila u shpreh se lajmet rozë që kanë dal në media nuk janë të vërteta.

“Justina momentalisht që po flasim është shumë mirë. Kanë dal nga ato lajmet rozë në media. Ajo kur i dëgjoi këto lajme tha se në të vërtetë është mirë”, tha ndër të tjera ajo
Shtuar më 19/11/2020, ora 10:31

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori