Dy herë mat, Ana e "Për’puthen" në një lidhje me reperin e njohur? (FOTO LAJM)

Njëra prej vajzave të “Për’puthen”, Ana, momentalisht është nga më të komentuara në mediat sociale pas pjesëmarrjes në show-n shumë të komentuar televiziv.

Ana, e cila prej disa javësh është në kërkim të dashurisë në “Për’puthen” është kapur mat më herët këtë javë teksa bisedonte në mes të rrugës me reperin e njohur Bardhi. Pamjet ekskluzive të publikuara nga “Prive”, tregojnë Anën ndërsa është duke qeshur dhe duke biseduar me reperin.

Ata të dy duken shumë të afërt me njëri-tjetrin, teksa rrjeti shpërtheu nga kjo video.

Ndërkohë së fundmi, ata janë fotografuar sërish bashkë teksa zbresin nga makina. Fotot janë sigurar nga Prive.al, teksa dyshimet thellohen akoma më shumë.

Nuk dimë të themi me siguri se çfarë po ndodh mes tyre, pasi asnjëri nuk ka reaguar por mbetet për tu parë.

Ana dhe Bardhi mund të jenë miq shumë të mirë me njëri-tjetrin, mund të jenë duke dalë (date) ose mund të jenë duke luajtur me mediat.

Bardhi kryesoi toplistat për disa javë me baladën e tij “Betohemi” që i siguroi atij një vend në industrinë e muzikës, teksa shumë shpejt pritet të pubikojë një këngë me Fifin.

Shtuar më 21/11/2020, ora 08:54

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori