Dy "Benz-at" bëhen copash në Fier, plagosen dy persona
Një aksident i rëndë ka ndodhur ditën e sotme në segmentin rrugor Fier-Levan ku dy makina tip "Benz" janë përplasur kokë më kokë.

Raportohet se nga aksidenti kanë mbetur të plagosur një burrë dhe një grua.

Ndërkohë policia ka shkuar në vend ngjarje dhe po heton mbi shkaqet e askidentit. /albeu.com/


Shtuar më 21/04/2019, ora 15:37

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori