DURRËS/ Shoferi i dehur la derën hapur, rrëzohet nga autobusi fatorinoja 50-vjeçare
Një 52-vjeçar është arrestuar nga policia, i cili drejtonte autobusin e unazës në Durrës. Ai ka lënë hapur derën e autobusit dhe për pasojë është rrëzuar fatorinoja S.T.,50 vjeçe.

Ajo është transportuar në spital ku ndodhet nën kujdesin e mjekëve dhe jashtë rrezikut për jetën.

Nga testi i alkoolit që iu drejtuesit të autobusit rezultoi se ai kishte qenë në gjendje të dehur.
Shtuar më 21/07/2019, ora 18:47
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori