Duke folur shqip, del videoja e papublikuar e Dua Lipës (VIDEO)
Dua Lipa është këngëtare me famë botërore por kurrë nuk e harron se prej nga ku vjen.

Pak më parë, këngëtarja postoi një video shumë të këndshme me ndjekësit e saj në Instagram, ku shfaqet fare e vogël teksa flet shqip.

“Duke folur në shqip dhe duke dhënë një spektakël të vogël me bebushen Rina Lipa. Kush mund të hamendësojë se çfarë jam duke thënë këtu? Më mungon shumë familja sot”

I ati, Dukagjini dëgjohet teksa e pyet asokohe të vogël Dua se kush është dhe ajo me gojën plot përgjigjet: Dua Lipa!
Shtuar më 14/01/2019, ora 20:46
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori