Dua Lipa i hyn në shtrat prezantuesit të njohur (VIDEO)
Pëlqej
Këngëtarja shqiptare, Dua Lipa është një nga këngëtraet më të famshem në mbarë botën, ku sukseset e saj janë të njëpasnjëshme.

Së fundmi ajo është ka bërë "zhurmë" me nje video të publikuar, ku shihet teksa i hyn fshehurazi në shtart, prezantuesitnjohur, Jimmy Kimmel.

Bëhet fjalë për një rreng që Dua, i ka përgatitur prezantuesit me ndihmën e bashkëshortes së tij.

Së bashku me kërcimatret e saj ajo është futur në shtëpinë e Jimmit dhe kanë filluar të kërcejnë si të çmendura.

Për më shumë ju ftojmë të ndiqni pajmet. /albeu.com/

Shtuar më 12/10/2018, ora 12:09
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori