Sekuestrohen 5.2 milion euro të të fortëve të Lezhës
Droga lumë dhe makina luksoze, 4 shqiptarët kapen në Spanjë
Pëlqej
Katër shqiptarë janë arrestuar nga autoritetet spanjolle pasi akuzohen për trafik droge.

Ata janë arrestuar në Benalmadenë, pasi janë kapur me më shumë se 86 kg kokainë.

Shqipëtarët leviznin me dy automjete, njëri luksoz dhe tjetri më modest me të cilën lëviznin drogën.

Ne makinen e tyre u gjet 86.20 kg kokaine dhe më shumë se 5,900 euro kesh dhe 8 telefona celularë.

Shqiptarët e arrestuar janë të moshave, 24, 25, 27 dhe 38 vjec. /albeu.com/
Shtuar më 21/05/2018, ora 23:42
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori