Dritan Zagani sfidon gazetarët, cila është pyetja e tij për Saimir Tahirin?
Ish-oficeri i antidrogës, Dritan Zagani ka reaguar së funmdi në lidhje me konferencën e paralajmëruar nga ish-ministrit të Brendshëm, Saimir Tahiri.

Zagani ka bërë një sfidë për të gjithë gazetarët duke thënë se nëse dikush pranon ti bëjë një pyetje Tahiri, do e publikonte në fillim të konferencës.

“Nese ka gazetar qe pranon, do te doja ti benit nje pyetje ne konferencen LIVE te Sajmir Tahirit! Pyetja do te publikohet pas fillimit te konferences?!”, shkruan Zagani.

Kujtojmë që sot ish-ministri i Brendshëm, Saimir Tahiri pritet të mbajë një konferencë në orën 11:00. Tahiri teksa ftonte miqtë e tij dhe ndjekësit ta ndjekin live në Facebook, thekson se pas një viti heshtje, ka shumë gjëra për të thenë.

“1 vit heshtje, sot kam disa gjera per te thene! Shihemi ne 11.oo, live ketu”, shkruan Tahiri. Konferenca e tij do të mbahet te hotel “Rogner”. /albeu.com/
Shtuar më 01/11/2018, ora 10:48

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori