"Drejtori i transportit në Durrës merrej me drogën e Tahirit, tani e bën lirshëm"
Ish-kryeministri Berisha duke iu referuar mesazhit denoncues të qytetarit digjital shkruan se “Drejtori i transportit ne Durres akuzohet se perdor detyren per transportin e drogave”.

Denoncuesi, i cili thotë se është anëtar i PS-së shkruan “Roni Shqopa, qe pasi e hoqen nga drejtor konvaleshence ku merrej me drogen e Tahirit ai u vendos drejtor transporti ne Durres pikrisht që te beje lirshem transportin e drogave. Ky emeron punonjes me urdher te bandave dhe me bekimin e gjushit”.

Postimi i plotë i Berishës:

Drejtori i transportit ne Durres akuzohet se perdor detyren per transportin e drogave!

Lexoni mesazhin e qytetarit dixhital. sb

dr berisha pershendetje te uroj shendet ! jam nje antar i partis socialiste doja te denoncoja nje drejtor drogaxhi i mirnjohur si trafikant droge quhet roni shqopa.te cilin pasi e hoëene nga drejtor konvaleshence ku merrej me drogen e Tahirit ai u vendo drejtor transporti ne Durres pikrisht ëe te beje lirshem transportin e drogave Ky trafikant ka emeruar cunat e halles vet ne drejtorin qe drejton dhe emeron punonjes me urdher te bandave dhe me bekimin e gjushit ju lutem bejeni publike se ky palo drejtor duhet futet ne burg bashk me gjushin. ju uroj shendet
drejtoria e sherbimit te transporteve durres i nderuar. e kane bere si prone private drejtorine." /albeu.com/
Shtuar më 08/11/2018, ora 14:25
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori