Drejtohej nga një grua shtatzënë, makina përplaset me autobuzin
Një automjet që drejtohej nga një grua shtatzënë është përfshirë në një aksident aksident rrugor pak çaste më parë në Kodër-Kamëz.

Nga të dhënat e para mësohet se në aksident është përfshirë një autobus dhe një makinë.

Policia ka shkuar në vendangjarje por akoma nuk janë zbardhur shkaqet e aksidentit. /albeu.com/
Shtuar më 15/09/2018, ora 23:35

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori