Dorėhiqet kreu i PS-sė nė Korēė
Pëlqej
Abonohu pėr lajmet me e-mail:
E-maili juaj:      Tani, kontrolloni e-mailin tuaj dhe konfirmoni abonimin!
Kryetari i partisė Socialiste nė Korēė Muharrem Meko ka dhėnė dorėheqjen nga posti qė mbante nė parti. Sipas Mekos kishin qenė rezultatet e dobėta nė zgjedhjet vendore ato tė cilat ēuan atė tė merrte kėtė vendim.


{Ndjej pėrgjegjėsi pėr rezultatet e dobėta qė ka arritur Partia Socialiste nė zgjedhjet vendore", - deklaroi Meko, i pyetur rreth shkaqeve tė kėsaj dorėheqjeje, pasi nga 14 komuna tė kėtij rrethi socialistėt fituan vetėm 1. /albeu.com/
Shtuar më 03/04/2012, ora 09:04
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori
Get Adobe Flash player
 
Kombėtarja shqiptare ka shfaqur njė lojė tė bukur duke arritur tė barazojė 1-1 nė ndeshjen miqėsore ndaj Francės qė u zhvillua nė Stade de Rennes nė praninė e rreth 3000 tifozėve shqiptarė.

Kombėtarja shqiptare ka shfaqur njė lojė tė bukur duke arritur tė barazojė 1-1 nė ndeshjen miqėsore ndaj Francės qė u zhvillua nė Stade de Rennes nė praninė e rreth 3000 tifozėve shqiptarė.