Dorë për dore me kryeministrin, Rama çon në shkollë Alesjon dhe Aurelin (FOTO LAJM)

Kryeministri Edi Rama ka shoqëruar sot për në shkollë dy vogëlushët Aurel dhe Alesjo të cilët i shpëtuan tërmetit të 26 nëntorit.

Gjatë rrugës për në shkollë, Rama nuk harroi t’i pyes fëmijët nëse janë në rregull me çantat dhe duke i motivuar se do të jenë djem të shkëlqyer.

Gjatë ditës së djeshme Rama qëndroi edhe tek shtëpia e re ku është vendosur Alesjo, ku premtoi edhe surpriza të tjera për festa.Shtuar më 16/12/2019, ora 08:42

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori