Donald Trump shfaqet si bujk, këndon dhe kërcen i lumtur (VIDEO)


Presidenti i SHBA-ve vazhdon të jetë njv fenomen edhe në rrjetet sociale. Pasi bëri bujë kritika e tij ndaj Twitterit nëpërmjet Twitterit, sëfundmi si ka postuar një video ku duket i veshur si bujk,shkruan albeu.com.

E megjithatë kjo pamje daton e vitit 2005 dhe po ashtu kërcen dhe vallëzon me aktoren Megan Mullally gjatë ceremonisë të cmimeve Emmy.

Aryseja pse ai e ka shpërndarë këtë video është se sot pritet të nënshkruajë ligjin për fermerët që do të ketë ndryshime të mëdha./albeu.com
Shtuar më 21/12/2018, ora 13:08
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori