Doli nga shtëpia për të çuar fëmijët në shkollë, si ndodhi plagosja në Lezhë
Hil Gjini nga fshati Balldre e Lezhës është plagosur sapo ka dalë nga shtëpia për të çuar fëmijët në shkollë.

Sapo ka dalë nga shtëpia është përballuar me një bashkëfshatar, i cili e ka qëlluar me dy plumba në bark.

Gjate gjithë kohës Hile Gjini ka qëndruar në automjetin e tij me fëmijët dhe bashkëshorten deri sa ka mbërritur polici dhe autoambulanca.

I plagosuri është dërguar ne spitalin e Lezhës ne gjendje te rendë.

Autori i dyshuar është shtetasi me iniciale Gj.Gj, banor në fshatin Balldre, por ende nuk dihen shkaqet e plagosjes.
Shtuar më 01/12/2020, ora 08:48

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori