"Do të lë gruan për ty!" Kush e propozoi Tayna-n
Personazhet VIP shpesh herë përballen me fansa që janë të fiksuar pas tyre, madje nuk mungojnë edhe propozimet për ta.

Kjo ka ndodhur edhe me reperen shqiptare Tayna, e cila ka rrëfyer gjithçka në emisionin “Xing me Ermalin”

Tayna tregoi se një fans i saj rreth 45 vjeç i ka propozuar për martesë në backstage.

Ermal Mamaqi: A ke patur fansa të zjarrtë që të kanë ardhur pas koncertit që të të bëjnë ndonjë dhuratë apo ndonjë skenë dashurie?

Tayna: Unë kam fansa të të gjitha moshave. Një herë më ka ardhur një burrë rreth 45 vjeç në backstage dhe donte të bënte foto. Unë isha shumë e lodhur se kisha tre koncerte atë natë dhe nuk isha në gjendje të mirë. Ai i tha sigurimit që donte t’më takonte patjetër. Unë edhe pse mund të jem e lodhur, kam qejf t’i respektoj ata që më përkrahin. Dhe pranova që ai burri të vinte dhe pasi bëmë foto më tha: Unë dua të martohem me ty, do të lë gruan për ty. Fillimisht mendova se po bënte shaka dhe fillova të qesh, por ai më tha se e kishte seriozisht. Unë i thash t’i po të duash ndahu nga gruaja, por do mbetesh pa asnjërën. Iku nga aty dhe kur dola unë në skenë bënte atmosferë. është shprehur reperja. /albeu.com/
Shtuar më 07/10/2018, ora 10:34

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori