"Do ta paguajnë shumëfish", nuk ndalet kryemistri Rama, publikon foto nga subjektet e mbyllura nga tatimet
Kryeministri Edi Rama ka publikuar disa foto të subjekteve që janë mbyllur si pasojë e fshehjes së të ardhurave.

Në një shëmin në facebook Rama thekson se do të ketë zero tolerancë për ata që cenojnë konkurencën, konsumatorin dhe shtetin.

Rama shkruan:

“#STOPINFORMALITETIT

Velipojë, Shëngjin, Orikum, Sarandë... Kush nuk respekton ligjin e paguan shumëfish përfitimin e paligjshëm!

#ZeroTolerancë për abuzuesit”
Shtuar më 19/07/2019, ora 20:08
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori