Do shkarkohet apo jo, Meta takon presidentin e Komisionit të Venecias
Presidenti i Republikës, Ilir Meta zhvilloi sot një takim me Presidentin e KomisionitVenecias, Gianni Buquicchio.

Meta i dorëzoi Presidentit Buquicchio raportin e përgatitur për Komisionin e Venecias, dhe i shprehu vullnetin për bashkëpunim të plotë për çdo çështje apo paqartësi që lidhet me të.

Gjatë këtij takimi ishte e pranishme edhe Përfaqësuesja e Përhershme e Republikës së Shqipërisë pranë Këshillit të Europës, znj. Albana Dautllari.


Shtuar më 18/09/2019, ora 14:27
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori