Do e njihnit? Si dukej Almeda Abazi para se të bëhej e famshme (FOTO LAJM)
Ish-Missi shqiptar, Almeda Abazi është një ndër vajzat më të bukura dhe më të komentuara në Shqipëri.

Almeda prej kohësh është bërë shumë e njohur edhe në Turqi, për shkak të të dashurit të saj,Tolgahan Sayışman.

Almeda është shumë aktive në rrjetet sociale dhe së fundmi na ka zbuluar edhe një kuriozitet tjetër, si dukej ajo në fëmijëri.

Modelja ka postuar një foto kur ishte 12 vjeç dhe menjëherë ka shkaktuar komente të shumta, disa prej të cilëve i shkruajnë se ajo thuajse nuk njihet por si sot edhe atëherë është shumë e bukur. /albeu.com/
Shtuar më 19/10/2018, ora 08:12

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori