Djali i deputetit të PS- së martohet me vajzën e zyrtarit të LSI- së, dalin fotot (FOTO LAJM)

Djali i deputetit socialist Bashkim Fino, Redi Fino është martuar me vajzën e Gëzim Podgoricës, ish-drejtor i Agjencisë Telegrafike Shqiptare (ATSH) dhe anëtar i Kryesisë së LSI- së.

Nusja, Edlira ka publikuar në Facebook disa foto nga ceremonia që është zhvilluar në tarracën e një prej hoteleve në qendër të Tiranës.

“Kur ëndrrat bëhen realitet… 12/12/2018. Dashuria ime Redi Fino.” shkruan në postimin e saj Edlira.

Atmosfera duket shumë përrallore. /albeu.com/
Shtuar më 13/12/2018, ora 17:07

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori