Dj Snake i fiksuar pas Marinës, çfarë bëri tani publikisht për moderatoren (FOTO LAJM)

Një emoji në profilin e Instagramit të Marina Vjollcës nga Dj me famë botërore Dj Snake, u bë pak ditë më parë kryetemë e medias rozë.

Patjetër që bukuria e moderatores shqiptare nuk mund të kalohet pa vënë re dhe të gjithë e panë si normal komentin e Dj të cilin Marina zgjodhi ta lerë "seen".

Por si duket nuk paska qenë një koment i thjesht pasi Dj Snake ka ndaluar përsëri në profilin e bukuroshes duke komentuar këtë herë një yll.

Marina dhe Dj Snake nuk ndiqen në Instagram, por shpresojmë që përveç fotoe shumë të bukura të moderatores, Dj të ketë vënë re edhe ato me Getoar Selimin, bashkëshortin e saj./albeu.com/
Shtuar më 27/10/2020, ora 16:34

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori