Ditëlindje në Infektiv, Rama dhe Manastirliu urojnë Najada Çomon
Shefja e Spitalit Infektiv, doktoresha Najada Çomo ka festuar sot ditëlindjen në Infektiv.

Kryeministri Edi Rama e ka uruar shefen e Spitalit Infektiv me anë të një postimi në Facebook.

Rama shkruan se profesoreshë Najada Çomo u shfaq “kaq admirueshm në këto kohë të jashtëzakonshme që vijnë njëherë në shekull”.

“Edhe 100 Në ditën e lindjes i uroj çdo të mirë dhe e falenderoj me zemër profesoreshë Najada Çomon, për përkushtimin, seriozitetin, durimin dhe sigurisht, profesionializmin, që u shfaqën kaq admirueshëm në këto kohë të jashtëzakonshme që vijnë një herë në shekull!”, thekson kryeministri.

Më herët, ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu ka publikuar një urim dhe foton e profesoreshë Çomos, me lule në dua në korridorin e Spitalit Infektiv.

“Sot profesoreshë Najada Çomo ka ditëlindjen. Sot, ashtu si në çdo ditë të vitit, ajo meriton përqafimet e të gjithëve ne, për përkushtimin dhe sakrificën e pashembullt, në shërbim të jetës. Edhe 100 Prof. Najada!”, thekson Manastirliu.

Shtuar më 21/11/2020, ora 09:33

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori