Digjet makina në Vlorë, i përkiste një gruaje
Një makinë është djegur mbrëmjen e sotme në Vlorë.

Ngjarja është regjistruar në lagjen 24 maji, ndërsa policia po heton në dy pista, atë të zjarrvënës së qëllimshme si dhe ndonjë shkëndijë elektrike.

Makina i përket një gruaja me iniciale J.B.

Ndërkohë bilanci që vjen nga qyteti i Vlorës është vërtet i frikshëm pasi vetëm në muajt e parë të 2019 në këtë qytet janë djegur 12 automjete.

Policia ka nisur hetimet për zbardhjen e ngjarjes së sotme. /albeu.com/
Shtuar më 23/03/2019, ora 21:42
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori