Digjen makinat e kryetares së PD
Një ngjarje e rëndë ka ndhur në Ulez gjatë natës së sotme ku janë djegur plotësisht dy makinat e kryetres së PD, Gjelina Kalthi.

Bashkëshorti i kryetares së PD, u shpreh se ajo nuk ka pasur asnjë konflikt, dhe nuk ka dyshime konkrete mbi autorët e ngjarjes.

Makinat mi kanë djegur qëllimisht, nuk kam pasur konflikt me asnjë person, nuk e di arsyen e djegies së mjeteve. Besoj se lidhet me angazhimet e mia në politikë”, është shprehur Kalthi.

Policia po punon për zbardhjen e ngjarjes.Shtuar më 07/06/2019, ora 08:42
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori