Digjet Dhërmiu, zjarri përfshin një sipërfaqe të madhe
Një sipërfaqe e konsiderueshme kullotash dhe shkurre janë përfshirë nga flakët mesditën e kësaj të hëne në Dhërmi.

Mësohet se forca të shumta zjarfikësish janë drejtuar për në vendngjarje ku po punohet për vënien nën kontroll të sipërfaqes së përfshirë nga zjarri.

Sipas raportimeve nga flakët nuk rrezikohen banesa.Aktualisht po hetohet nëse kemi të bëjmë me zjarrvënie të qëllimshme apo aksidentale. /albeu.com/
Shtuar më 04/03/2019, ora 13:49

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori