"Di vetëm të hapësh këmbët", Kejvina i kthehet dhe fëlliq komentuesin (FOTO LAJM)

Velina, Kejvina Kthella, është kthyer në një nga personazhet më të komentuar të shoWbizzit.

Së fundmi ajo ka potuar një foto gjatë një interviste, ku biue në sy trupi i saj elegant.

Por mesa duket jo të gjithë e shohin me sy të mirë bukuroshen e ekranit.

Njëri prej ndjekësve i ka lënë Kejvinës një koment jo fort të këndshëm në foton e publikuar.

“S’e kuptoj pse të ftojnë ty nëpër studio, kur ndërkohë të s’di gjë tjetër përveçse të hapësh këmbët”, i ka shkruar fansi.

Pas kësaj Kejvina nuk ka hezituar që ti përgjigjet ai në të njëjtën monedh.

Për të lexuar komentin ju ftojmë të shihni galerinë e mësipërme. /albeu.com/.
Shtuar më 13/10/2018, ora 15:00

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori