Dhimbja pllakos familjen e Aldisonit, ata nuk dinin asgjë për historinë me Arielën
U fol shumë për familarët e Ariela Muratit dhe dhimbjes që pllakosi në shtëpinë e tyre, por edhe familja e Aldisonit është shokuar nga kjo tragjedi.

Ata nuk kanë pasur asnjë ide rreth asaj që djali i tyre ndjente për Arielën, dhe as tentativat e tij për të marrë nuse.

Kështu në familjen Belulaj në Zharrës, ka pllakosur zia, dhe ata presin të ngrirë se cfarë do të ndodhë me djalin e tyre.

Familja Murati dhe Belulaj nuk njiheshin me njëra tjetrën edhe sias raportiemve jetojnë 15 km larg.

Nga të gjithë ata përshkruhen si një familje e qetë dhe jo problematike, ndërkohë që Aldisoni ishte djali i dytë i familjes. /albeu.com/
Shtuar më 22/01/2018, ora 17:25

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori