"Nuk e fal dot, deti është i shqiptarëve", Kryemadhi mesazh të prerë Ramës (VIDEO)
Kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi ka bërë një postim në rrjetin social Instagram ku i ka dhënë një përgjigje Ramës për çështjen e shumëdiskutuar të faljes së detit.

Teksa i jep kanoes në det, ajo e ka quajtur kryeministrin të dëshpëruar dhe se nuk e fal dot detin pasi ai është i shqiptarve dhe jo i tiji.

"O desperado, deti është i shqiptarve jo i joti"-thotë Kryemadhi ndërsa mvi video shkruan: Ti i dëshpëruar, detin e shqiptarve nuk e fal dot.Shtuar më 30/08/2020, ora 17:45

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori