Detajin të cilin Grida Duma, nuk e ndryshon asnjëherë (FOTO LAJM)

Ish-deputetja e Partisë Demokratike Grida Duma është padyshim një nga politikanët shqiptare më të komentuara.

Kjop shpeshherë pasi ajo kujdeset dhe kurohet në cdo detaj dhe veshjet e saj shpeshherë janë konsideruar të shtrenjta dhe luksoze.

Por nëse do të shohim me kujdes veshjet e Grida Dumës do të vëmë re se një detaj, ajo nuk e ndryshon kurrë.

Duma mban gjithnjë rrip në mes të veshjeve të saj.

Për me tepër ju mund të ndiqni galerinë me fotografitë e ish-deputetes. /albeu.com/
Shtuar më 29/03/2019, ora 18:37

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori