Detaji në duart e polices bën xhiron e rrjetit (FOTO LAJM)

Studëntët vijuan sot protestën e paralajmëruar më parë ndërkohë, një foto e publikuar nga fotoreporterja e BIRN, Ivana Dervishi, po bën xhiron e rrjetit.

foto duket një efektive e policisë që ka kryqëzuar duart, por ajo që ka ngjallur shumë reagime kanë qënë thonjtë e gjatë të efektives dhe gishtat e mbushur me unaza.

Aksesorët si unazat nuk janë të përshtatshme gjatë shërbimit. /albeu.com/


Shtuar më 07/01/2019, ora 17:04

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori