DETAJET/ Krismat e kallashit në Velipojë, çfarë deklaron policia (VIDEO)
Detaje te reja pas te shtënave me armë zjarri në Luarz në Velipoje.

Policia informon zyrtarisht se në fshatin Luarëz, Velipojë Shkodër persona të pa identifikuar duke lëvizur me një mjet në rrugën kryesore dyshohet se kanë qëlluar me armë zjarri në ajër.

Informacion Paraprak

Më date 27.04.2019, rreth orës 12.05 në fshatin Luarëz, Velipojë Shkodër persona të pa identifikuar duke lëvizur me një mjet në rrugën kryesore dyshohet se kanë qëlluar me armë zjarri në ajër.

Në vendngjarje kanë shkuar menjëherë forcat e policisë lokale dhe FNSh, të cilat kanë bërë rrethimin e zonës për identifikimin dhe kapjen e personave

Grupi hetimor vijon veprimet në vendngjarje për sqarimin e plotë të rrethanave ./albeu.com/
Shtuar më 27/04/2019, ora 13:32

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori