Dështon transferimi i Biabiany tek Milan
Deri pak para minutash Biabiany ishte një lojtar i Milanit, ishte bërë edhe foto me bluzën e kuqezinjve, por Zacardo i ka prishur të gjitha pasi ka refuzuar kalimin tek Parama.

Transferimi i Francezit do bëhej për shumën e 5 milion eurove dhe Zaccardo tek Param.

Të presim të shohim se çfarë do të ndodhë. /albeu.com/
Shtuar më 01/09/2014, ora 21:04
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori