Deri në 35°C, si do mbajë sot moti për ata që duan të ikin në plazh
Vendi ditën e sotme do të shoqërohet nga temperatura të larta, por priten edhe reshje lokale të shiut.

Sot temperaturat minimale dhe maksimaleajrit pritet të arrijnë:

në bregdet: 20 / 31°C

në vendet e ulëta: 18 / 35°C

në vendet malore: 15 / 30°C /albeu.com/

Shtuar më 12/07/2020, ora 08:04

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori