Dërgohen në burgun e Shënkollit 7 të dënuar pas infektimit me koronavirus
Shtatë të dënuar që po vuajnë dënimin në burgun e Fushë Krujës janë transferuar drejt burgut të Shënkollit në Lezhë pas infektimit me koronavirus.

Mësohet se tamponi i është marrë edhe disa punonjësve dhe të dënuarve që dyshohet se kanë pasur kontakte me personat e infektuar.

Kujtojmë se autoritetet kanë caktuar burgun e Shënkollit për izolimin e të dënuarve me koronavirus.

Shtuar më 25/11/2020, ora 10:54

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori