Deputetja rrëzohet keq në shkallët e Parlamentit (VIDEO)
Duket se dita e sotme nuk ka qenë shumë e qetë sot në Kuvend, madje edhe jashtë tij.

Një incident ka ndodhur pas seancës plenare jo më larg se në shkallët e Kuvendi.

Deputetja e Partisë Demokratike, Lindita Metaliaj është rrëzuar nga shkallët, teksa menjëherë i ka shkuar në ndihmë deputeti Agron Shehaj.

Sigurisht moti me shi dhe takat e larta duket se janë bërë shkak i këtij incidenti ku për fat të mirë nuk pati pasoja. /albeu.com/
Shtuar më 15/01/2018, ora 23:52

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori