Deputeti i PD-së mbërrin te Krimet e Rënda, për çfarë do japë shpjegime Salianji
Pëlqej
Deputeti i PD, Ervin Salianji, ka mbërritur pak çaste më parë, rreth , në Prokurorinë e Krimeve të Rënda.

Kjo pasi ai wshtw thirru për t’u marrë në pyetje në lidhje me çështjen “Babalja”, pasi është vënë në hetim për akuzën e kallëzimit të rremë.

Deputeti demokrat akuzohet në lidhje me audiopërgjimin e Albert Veliut dhe vëllait të ministrit të Brendshëm, Fatmir Xhafaj. /albeu.com/

Shtuar më 12/10/2018, ora 09:47
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori