Deputeti i PAN-it: Urime Vetëvendosje, e mundëm Klanin Pronto
Deputeti nga radhët e NISMA për Kosovën, Zafir Berisha ka uruar fitoren e Vetëvendosjes në Preizren.

Ai ka uruar edhe votuesit e NISMA-s pas publikimit të rezultateve.

"Nismëtar spartan, flm për kontributin e juaj dhe rezistencën që i keni bë "KlaniPronto" krimit dhe korrupcionit, pamvarësishtë presioneve dhe shantazheve... Keni dalë faqebaradhë dhe i keni kthy krenarin e nëpërkambur Prizrenit.

Vota juaj për ndryshim ishte vendimtare dhe është garancë se Prizreni po ndryshon për të mir.

z.Haskuka ju urojm punë të mbarë si kryetar i Prizrenit!"ka shkruar Beerisha./albeu.com/
Shtuar më 19/11/2017, ora 23:11
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori