Deputetet që tërbuan sot Kuvendin (FOTO LAJM)

Deputetet e Kuvendit shqiptar gjithmonë kujdesen të vijnë të kuruara në cdo detaj, nga koka te këmbët.

Madje ato shpesh akuzohen edhe për shkak të cmimeve të kripura të veshjeve, cantave apo aksesorëve që nuk ia kursejnë vetes.

Ditën e sotme në Kuvend ka bërë përshtypje si gjithmonë demokratja bukuroshe Grida Duma dhe gjithashtu edhe Elisa Spiropale e PS.

Ajo që në fakt i habiti të gjithë sot ishte dekolteja e papërshtatshme e Elisës që duhet thënë se iu ra në sy jo pak njerëzve.

Ndërkohë Grida me një fustan trecereksh dhe ngjyrë lejla të zbehtë është vënë gjithashtu në fokusin e kameras. /albeu.com/
Shtuar më 03/05/2018, ora 23:14

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori