Denoncimi: Tahiri ja dha patentat biznesmenit për trafikun 100 tonësh
Pas ndalimit të bisnesmenit 25 vjecarit dhe gjetjes së 800 mijë eurove në makinë dhe disa patentave të ish ministrit Tahirit ka shpërthyer sërish furtuna në politikën shqiptare.

Edhe ish-kryeministri Berisha ka thënë fjalëne tij për këtë rast duke akuzuar Tahirin se i dha patentat personale biznesmenit për trafik 100 ton.

Postimi i plotë:

Saimir Trafiku:

– Habilajve i jep targen dhe makinen shteterore per te çare çdo postbllok!

-“O. S” i jep patentat personale per trafiqe 100 tonshe me gjemite e ministrit! sb /albeu.com/

Shtuar më 03/11/2017, ora 19:00
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori