Denoncimi: “Policia po i bën terror turistëve në Sarandë”
Pëlqej
Ish-kryeministri Sali Berisha në Facebook-un e tij ka akuzuar policinë e Sarandës po ushtron terror ndaj turistëve, pasi bën kontrolle të armatosur dhe maskuar.

MESAZHI I BERISHËS

Përgjysmohen kroçierat dhe turistët që vijnë në Sarandës!
Policia terror ndaj turisteve!

Lexoni mesazhin e qytetarit dixhital. sb

“Përshëndetje Doktor jemi ne sezon turistik ku presim mijëra turist ku vjet në këtë kohë vinin 2~3 krotcere ne javë apo 10 ditë në Sarandë dhe sivjet vjen një në 15 dite dhe zbresin prej saj me pak se gjysmat e turistëve mirë po ka 2-3ditë qe policia e shtetit terrorizon turistet çdo 50 m postoblloqe kontrolle Iveko policie polica me maska me arm sikur jemi ne Kabul polic pa edukatë frynë me një kallash ne krah u flasin qytetareve me presione u marrin targat shënim i japin nr nëpërmjet radiove hapin bagazhe një gjë anormale ne një qytet qe është në sezon turistik. Nuk e di a kish kaq polic kur u “kontrollua” për Agron Xhafen apo Saimir Tahirin? Respekte fitore PD” /albeu.com/
Shtuar më 19/06/2018, ora 17:15
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori