Denoncimi i frikshëm i Berishës: Xhafaj i çau stomakun të riut në hetuesi
ish kryeministri Sali Berisha, ka bërë një denoncim shumë të rëndë këtë herë, nëpërmjet mesazht të një qytetari.

Sipas denoncuesit, atij i janë treguar histori të frikshme mbi Ministrin e Brendshëm nga i moshuari në fjalë (Xhemal Avdillari).

Madje në një rast, shton denoncuesi, Fatmir Xhafaj ka torturuar një të ri duke i çarë stomakun.

POSTIMI I BERISHES:

Xhelati i diktatures hoxhiste Fatmir Xhafa u çante stomakun ne hetuesi viktimave te tij!

Lexoni denoncimin e qytetarit dixhital. sb

“Pershendetje z.doktor profesor z.Sali Berisha jam shqiptar me pasport belgepervec se shqiptar..dhe normale eshte vendelindja e prinderve te mi..vendelindja ime eshte atedheu im shqiperia..por me dhimset deri ne shpirte vendi im dhe pse jam larguar nga ai vend..te lutem si mund te ta argumentosh nje ca vrases dhe rama i mbane prap ne pushtet..ndodhem ne londer dhe kure isha ne belgjik pija kafe ne nje lokal ne kafe flamuri ne skarbeg ku mblidheshim shqiptar..dhe ne ate kafe vinte si gjithmone nje 68 vjecar nje xhemal avdillari..ai kishte punuar me sigurimin e enverit..dhe kishte shume e shume foto te jetes se ti me vete..ku 7 prei tyre i kishte me fatmir xhafen..kure kan punuar ne hetuesin e krujes..dhe mu betonte ne koken e femive qe fatmiri qe te merrte pozit te larte i turturonte te pa faishem njerzit duke i bere te pranonin krimin te pa bere..biles nje rast ai nga turturat e medha i ka care stomakun nje te riut nga derveni i krujes..dhe e derguan ne spital dhe nuk di gje mbi fatin e ti..”/albeu.com/
Shtuar më 13/07/2018, ora 23:47
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori