Denoncimi i fortë i Berishës/ Truproja që mbrojti Ramën në Librazhd ka ndërruar jetë?
Sali Berisha berisha ka hedhur akuza të forta në drejtim të policise, ku sipas ish-kryeministrit truproja që mbrojti Ramën në Librazhd ka ndërruar jetë, ndërsa një tjetër është në gjendjë të rëndë por policia fsheh ngjarjen e rëndë.


Postimi i Berishës

Akuzohet narkopolicia se fsheh pasojat e renda te aksidentit te Edvinit ne Librazhd.

Thuhet se njeri nga badiguardet e tij ka ndrruar jete dhe tjetri eshte ne gjendje te rende.

Iu bej thirrje mediave te hetojne kete çeshtje.

Lexoni mesazhin e qytetarit dixhital! sb

Pershendetje doktorr Po qarkullojne lajme
Qe mund te kete vdekur njeri nga 2 bodygarden qe shtypi eskorta rames Tjeteri eshte ne gjendje te rende por policia dhe garda heshtin sikur nuk ka ndodhur gje.
Shtuar më 15/06/2019, ora 11:26
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori