Delegacioni i Venecias së shpejti në Tiranë, reagon Presidenca
Pas njoftimit se delegacioni i Komisionit të Venecias në fillim të muajit shkurt so të vijë në Shqipëri ka reaguar dhe Presidenca.

“Venecia, gjithmonë e mirëpritur në Shqipëri!”- shkruan Tedi Blushi në një status në rrjetet sociale.

Vizita vjen pas kërkesës së kryetarit të Kuvendit Gramoz Ruçi më 30 dhjetor ku kërkonte një opinion mbi emërimet në Gjykatën Kushtetuese.

Shtuar më 08/01/2020, ora 14:18

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori