Del fotoja e 45 vjeçarit që u plagos në Astir për një fjalë goje
Spartak Beqaraj 45 vjeç u plagos ditën e sotme në Astir me armë zjarri.

Ky i fundit ndodhet jashtë rrezikut për jetën nën kujdesin e mjekëve.

Sipas policisë ngjarja ka ndodhur pas një konflikti të çastit për motive të dobëta.

Sakaq autori tashmë i identifikuar dhe shpallur në kërkim nga policia, pasi ka qëlluar 45-vjeçarin">45-vjeçarin është larguar menjëherë nga vendngjarja.

Shërbimet e Komisariatit të Policisë Nr.6, falë veprimeve të shpejta dhe profesionale kanë bërë të mundur identifikimin si autorë të dyshuar shtetasin A.M., 20 vjeç.


Shtuar më 20/09/2020, ora 18:59

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori